Skontaktuj się z nami!

Komendantka Hufca ZHP Gniezno

hm. Anna Dziurleja

  • 601 - 349 - 649
  • anna.dziurleja@zhp.net.pl

Z-ca komendantki ds. programowych

hm. Ryszard Polaszewski

Kontaktować się w sprawach dotyczących programu

  • 509917827
  • ryszard.polaszewski@zhp.net.pl

Z-ca komendantki ds. finansowych - Skarbnik

phm. Tomasz Lemański

Kontaktować się w sprawach finansowych

  • 727929308
  • tomasz.lemanski@zhp.net.pl

Członkini Komendy - Sekretarz

pwd. Karolina Pawlak

Kontaktować się w sprawach administracyjnych

  • 723314498
  • karolina.pawlak@zhp.net.pl

Członek Komendy ds. organizacyjnych

pwd. Karol Budny

Kontaktować się w sprawach organizacyjnych i sprzętowych

  • 664 - 011 - 687
  • karol.budny@zhp.net.pl

Członkini Komendy ds. pracy z kadrą

hm. Ewa Polaszewska

Kontaktować się w sprawach związanych z pracą z kadrą

  • 509 - 917 - 826
  • ewa.polaszewska@zhp.net.pl

Członkini Komendy ds. promocji

hm. Ewelina Tubacka

Kontaktować się w sprawach dotyczących promocji i informacji

  • 691 - 911 - 448
  • ewelina.tubacka@zhp.net.pl

Kalendarium posiedzeń w siedzibie hufca