Krąg „Bezimienni” dziś – 17 marca 2019 roku obchodził srebrny Jubileusz 25-lecia swego powstania. W kościele św. Jerzego na początku Mszy świętej poświęcony został przez kapelana Hufca ZHP Gniezno ks. pwd. Wojciecha Orzechowskiego proporzec, który wręczony został po Mszy na placu tuż obok katedry przedstawicielom Kręgu Jubilata przez komendantkę Hufca ZHP z Gniezna hm. Annę Dziurleja.

Na zaproszenie hm. Aleksandra Sekulskiego, komendanta Kręgu Starszyzny „Bezimienni” ZHP z Gniezna, do Pierwszej Stolicy Polski przybyło 100 seniorów harcerskich z ponad 10 kręgów Seniorów z Wielkopolski i Kujaw, to jest z Czerwonaka, Janowca Wielkopolskiego, Leszna, Mogilna, Poznania, Słupcy, Trzemeszna, Wągrowca.

W Gnieźnieńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, do którego potem się przenieśliśmy – Komendant Chorągwi Wlkp. ZHP hm. Tomasz Kujaczyński uhonorował wyróżnieniami członków Kręgu. Tutaj też przedstawiciele gospodarzy wspominali historię 25-letniego Kręgu Starszyzny „Bezimienni”, a przed poczęstunkiem harcerskim posiłkiem, kawą, herbatą, ciastem, no i oczywiście chlebem ze smalcem i ogórkami – goście, przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele władz harcerskich, komendanci z zaprzyjaźnionych Kręgów Seniorów – czyli przyjaciele Kręgu „Bezimiennych”, wręczali komendantowi hm. Olkowi Sekulskiemu listy, dyplomy gratulacyjne i upominki. Tuż przed wspólnym zdjęciem – spleceniem rąk we wspólnym kręgu zakończyło się jubileuszowe spotkanie.

opisał hm. Władysław Szymański