Wczoraj komendant chorągwi mianował hm. Ewę Polaszewską p.o. komendantki Hufca ZHP Gniezno. Powołanie na tę funkcję nastąpiło poprzez wydanie rozkazu komendanta chorągwi, ponieważ ze względu na obostrzenia związane z pandemią, nie mógł odbyć się Zjazd Nadzwyczajny hufca.

Druhna Ewa pełni funkcję przewodniczącej Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich oraz zastępczyni komendanta 44 Szczepu Harcerskiego „Krzemień” ds. programowych.

W przeszłości drużynowa 44 Drużyny Wędrowniczej „Krzemień 66”, wieloletnia komendantka 44 Szczepu Harcerskiego „Krzemień”, szefowa Hufcowego Zespołu Kadry Kształcącej, zastępczyni komendanta hufca ds. programu i pracy z kadrą. Współautorka publikacji na temat metodyki wędrowniczej.

Z wykształcenia historyk sztuki i pedagog. Pracuje jako grafik komputerowy i operator DTP w prymasowskim Wydawnictwie „Gaudentinum”.

Miłośniczka drewnianej architektury sakralnej. Lubi się szwendać z plecakiem i aparatem fotograficznym po górach i nie tylko. Szczególnie upodobała sobie południowy Kaukaz i okolice.

Druhno Ewo, gratulacje!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder