Spragnieni przygód, wiosennej pogody, kontaktu z innymi harcerzami oraz zdrowej rywalizacji? Jeśli odpowiedź brzmi “Tak!” na co najmniej jedną z tych rzeczy, to zdecydowanie nie może Cię zabraknąć na Wiosennym Turnieju Zastępów!
W imieniu tegorocznych organizatorów Wiosennego Turnieju Zastępów zapraszamy wszystkie zastępy drużyn harcerskich naszego Hufca do udziału w wydarzeniu! Poniżej przekazujemy kilka informacji:
🔸ROZPOCZĘCIE: 9:00/10:00 przy pomniku w Lesie Miejskim w Gnieźnie (dokładna informacja zostanie przekazana zastępowym)
🔹ZAKOŃCZENIE: około 16:00 we Wiacie Edukacyjnej „Gajówka” przy ul. Wrzesińskiej
Co zabrać?
Każdy zastęp zobowiązany jest mieć przy sobie notatniki, długopisy, telefon do kontaktu, apteczkę, busolę (w miarę możliwości), karimatę oraz jedzenie na wspólne ognisko.
Mile widziane będzie przebranie nawiązujące do tematyki Hobbita.
Organizatorami tegorocznej WioTuZy są 5 DSH „Strix” oraz 6 DSH „Granatowo-Biali”.
Kontakt do organizatorów: 694-977-633 lub 790-460-809

Pamiętajcie – zgłoszenia tylko do 20 marca!